Indywidualna obsługa klienta w zakresie
rozliczeń podatkowych.

Obsługa podatkowa

Biuro rachunkowe ASBusiness zajmuje się szeroko pojętą obsługą podatkową naszych Klientów. Profesjonalne i kompleksowe rozliczenia podatkowe obejmują między innymi sporządzanie deklaracji podatkowych, takich jak np. PIT oraz VAT zgodnie z wymogami obowiązujących ustaw. Zajmujemy się również kompleksowym prowadzeniem pełnej dokumentacji, która jest niezbędna do weryfikacji i uzyskania wyliczonych zobowiązań podatkowych.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zastanawia Państwa, jaka forma opodatkowania będzie najkorzystniejsza dla Waszego przedsiębiorstwa? Nasze biuro rachunkowe oferuje doradztwo z tym związane – pomożemy podjąć możliwie najlepszą decyzję podczas zakładania działalności. Co więcej, zajmujemy się doradztwem skierowanym do osób, które są w trakcie prowadzenia własnej działalności. Pomożemy zoptymalizować Państwa przedsiębiorstwo oraz wyjaśnić problematyczne zagadnienia z dziedziny prawa podatkowego. Zajmujemy się również rzetelną reprezentacją naszych Klientów przed różnego rodzaju organami podatkowymi, przykładowo urzędami, zarówno podczas kontroli podatkowej, jak i w trakcie postępowania podatkowego.

Rozliczamy składki ZUS osób prowadzących własną działalność. Właściciele różnego rodzaju działalności gospodarczych podlegają obowiązkowi opłacania składek ZUS za siebie, a jeżeli dana osoba zatrudnia pracowników, to jest również zobowiązania do opłacenia składek za nich. Pomimo bardzo dużej wiedzy oraz zbieranego latami ciężkiej pracy doświadczenia zależy nam na ciągłym rozwoju. Po wdrożeniu jakichkolwiek ważnych zmian podatkowych udzielamy niezbędnych informacji naszym klientom. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Biuro Rachunkowe ASBusiness Sebastian Banasiewicz
Siedziba: ul. Lubelska 2B/8LU, 08-400 Garwolin, woj. mazowieckie
Oddział: Wysoczyn 7, 08-443 Sobienie-Jeziory, woj. mazowieckie
Telefon: 505 865 524 E-mail: biuro@asbusiness.pl