Sporządzanie różnego rodzajów pism i wniosków,

obsługa dokumentów.

Obsługa dokumentacji

Sporządzanie różnego rodzaju pism urzędowych oraz wniosków, a także dostarczanie ich do odpowiednich instytucji przez osoby, które nie mają w tym wprawy może być bardzo wycieńczające, a w niektórych przypadkach nawet problematyczne. Połączenie bogatego doświadczenia, wiedzy oraz zaawansowanych technologii pozwala nam zrobić to wszystko za Państwa. W ofercie, którą proponuje biuro rachunkowe ASBusiness, znajduje się między innymi kompleksowa obsługa dokumentacji Klientów korzystających z naszych usług.

Oferujemy profesjonalną pomoc przy wypełnianiu różnego rodzaju dokumentów przeznaczonych do urzędów, banków oraz innych instytucji. Przykładowo, nasi Klienci często przychodzą do nas z prośbą o wsparcie przy wypełnieniu wniosków o kredyt lub leasing. Nasze biuro rachunkowe oferuje nie tylko opiekę i sporządzanie różnego rodzaju dokumentów – możemy również pełnić funkcję pełnomocnika naszych Klientów. Proponujemy możliwość składania dokumentów w imieniu danego podatnika. Co więcej, oferujemy także wysyłkę w imieniu podatnika drogą elektroniczną.

Nasze biuro rachunkowe świadczy także inne usługi związane z obsługą dokumentacji naszych Klientów. Zajmujemy się profesjonalnym drukowaniem, kopiowaniem, a także skanowaniem różnego rodzaju pism, wniosków oraz innych wydruków i dokumentów. Oferujemy również laminowanie i bindowanie dokumentów w formacie A4. Używamy profesjonalnych drukarek, skanerów oraz innych urządzeń i maszyn, które gwarantują Państwu wykonanie na najwyższym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Zadbamy o to, by dokumentacja Państwa firmy została odpowiednio sporządzona, prowadzona, a także dostarczona.

Biuro Rachunkowe ASBusiness Sebastian Banasiewicz
Siedziba: ul. Lubelska 2B/8LU, 08-400 Garwolin, woj. mazowieckie
Oddział: Wysoczyn 7, 08-443 Sobienie-Jeziory, woj. mazowieckie
Telefon: 505 865 524 E-mail: biuro@asbusiness.pl