Księgowość dla każdego.

Księgowość

Jedną z usług oferowanych przez nasze biuro rachunkowe jest księgowość. Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do prowadzenia odpowiedniej formy rachunkowości zgodnie z określonym rodzajem własnej działalności. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować różnego rodzaju usługi księgowe, które są skierowane zarówno dla nowych przedsiębiorców, jak i dla osób, które prowadzą już swoją działalność przez jakiś czas.

Zajmujemy się prowadzeniem księgi podatkowej przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu oraz karty podatkowej. Jest to głównie skierowane do podmiotów samodzielnych, a także spółek jawnych oraz cywilnych. Oferujemy także tworzenie oraz rozliczanie ewidencji środków trwałych, a także wartości niematerialnych i prawnych. Wszystkie osoby fizyczne, a także spółki cywilne oraz jawne osób fizycznych i spółki partnerskie, które są zobowiązane do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów mają także obowiązek prowadzenia ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Jest to skierowane zarówno dla podmiotów gospodarczych, którzy rozliczają się na podstawie księgi przychodów i rozchodów, jak i ryczałtowców. Pomagamy również w sporządzeniu deklaracji w zakresie podatku dochodowego – PIT – oraz podatku od usług i towarów – VAT. Zajmujemy się także wysyłką tych deklaracji drogą elektroniczną do urzędów. Co więcej, jedną z naszych usług jest prowadzenie ewidencji podatku VAT dla rolników.

Zachęcamy do kontaktu, oferujemy comiesięczne informacje i raporty na temat aktualnych wyników działalności, pomoc w ustalaniu wysokości zobowiązań podatkowych w związku z prowadzoną działalnością oraz pomoc przy prowadzeniu ewidencji przebiegu pojazdów.

Biuro Rachunkowe ASBusiness Sebastian Banasiewicz
Siedziba: ul. Lubelska 2B/8LU, 08-400 Garwolin, woj. mazowieckie
Oddział: Wysoczyn 7, 08-443 Sobienie-Jeziory, woj. mazowieckie
Telefon: 505 865 524 E-mail: biuro@asbusiness.pl