Profesjonalna obsługa w zakresie
kadr i płac.

Kadry i płace

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne wsparcie dla różnego rodzaju przedsiębiorców, zarówno dla mniejszych, jak i większych firm w szeroko pojętym zakresie kadr i płac. Świadczymy usługi m.in. dotyczące tworzenia oraz rozliczania list płac z umów cywilnoprawnych, a także umów o pracę. Oferujemy pomoc przy sporządzaniu comiesięcznych deklaracji rozliczeniowych dla ZUS. Zajmujemy się rozliczaniem zaliczek na podatek dochodowy od wynagrodzeń, przykładowo, PIT-4, który jest deklaracją na zaliczkę miesięczną na podatek dochodowy od łącznej kwoty dokonanych wpłat oraz PIT-8AR, deklarację roczną o zryczałtowanym podatku dochodowym.

Zajmujemy się także przygotowywaniem niezbędnej dokumentacji. Pomagamy w sporządzeniu rocznych deklaracji o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy (PIT-4R). Przygotowujemy także dokumenty niezbędne do zatrudnienia pracownika. Co więcej, oferujemy pomoc w sporządzeniu różnego rodzaju dokumentów na wniosek pracownika w trakcie trwania umowy cywilnoprawnej lub stosunku pracy. Zajmujemy się przygotowaniem niezbędnej dokumentacji w sytuacji, której pracownicy chcą ubiegać się o zasiłek w ZUS, np. zasiłek chorobowy, macierzyński, opiekuńczy itp.

Wspieramy naszych Klientów poprzez sporządzanie PIT-u-11, informacji o przychodach z innych źródeł oraz o dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy dla pracowników. Oferujemy również nie tylko uczestnictwo w kontrolach, ale i reprezentację naszych Klientów przed Państwową Inspekcją Pracy, a także Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem kadr i płac naszych Klientów w sprawdzony oraz kompleksowy sposób – zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Biuro Rachunkowe ASBusiness Sebastian Banasiewicz
Siedziba: ul. Lubelska 2B/8LU, 08-400 Garwolin, woj. mazowieckie
Oddział: Wysoczyn 7, 08-443 Sobienie-Jeziory, woj. mazowieckie
Telefon: 505 865 524 E-mail: biuro@asbusiness.pl